TOKBEL 21 Kamu İşçi Alımı İçin Başvurular Başladı

TOKBEL 21 Kamu İşçi Alımı İçin Başvurular Başladı
TOKBEL, Türkiye İş Kurumu resmi internet sitesi üzerinden yayınladığı ilanla farklı kadrolarda istihdam etmek üzere 21 kamu işçisi alımı yapacak.

TOKBEL, Türkiye İş Kurumu resmi internet sitesi ilanına göre; KPSS şartı aranmadan gerçekleştirilecek olan bu alımlara ilişkin detaylar netleşti.

Kamu İşçi Alımı İlanı ve Detayları

TOKBEL, kendi bünyesinde istihdam etmek üzere 2 loder operatörü, 2 ekskavatör operatörü, 1 inşaat demircisi, 1 beden işçisi, 1 inşaat kalıpçısı, 1 makas tamircisi, 1 makine yağcısı, 1 oto fren bakımcısı, 1 oto elektrikçisi, 1 otomotiv boya işçisi, 1 vidanjör, 2 şoför, 3 parkeci, 2 şoför ve 3 sıhhi tesisatçı kadro unvanlarında alım yapacak.

TOKBEL 21 Kamu Personeli Başvuru Koşulları

En az ilkokul mezunu olmanız gerekmektedir. Başvurular ilkokul mezunlarından başlayarak lise, ön lisans ve lisans mezunlarından da kabul edilecek.

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmalısınız ve kamu haklarından mahrum bırakılmamış olmalısınız.

Anayasal düzene aykırı suçlardan mahkumiyetiniz olmamalı ve sabıka kaydınız bulunmamalıdır.

Kamu kurumları tarafından güvenlik ve arşiv soruşturması yapılacaktır ve bu soruşturmanın olumlu sonuçlanması gerekiyor.

Medeni haklarını kullanma ehliyetine sahip olmanız gerekmektedir. Ayrıca erkek adayların askerlik görevini yapmış veya muaf durumda olmaları gerekmekte.

İlanın yayım tarihi itibariyle 46 yaşını doldurmamış olmanız gerekmekte.

TOKBEL Başvuruları Nasıl Yapılacak?

Başvurular, 24 Ağustos 2023 tarihi itibariyle başlamış olup, 25 Ağustos 2023 tarihinde mesai bitiminde sona erecek. Başvurularınızı şahsen TOKBEL'in resmi adresine yapmanız gerekmekte. Ayrıca, 31 Ağustos 2023 tarihinde gerçekleştirilecek olan mülakat sınavı sonucunda işe alınacak personeller belirlenecek.

HABERE YORUM KAT
UYARI:

Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Makalepark.com İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.