TRAKYA ÜNİVERSİTESİ yeni memur alımları! KPSS şartsız memur alımımız başladı

TRAKYA ÜNİVERSİTESİ yeni memur alımları! KPSS şartsız memur alımımız başladı
KPSS şartsız memur alımımız başladı! TRAKYA ÜNİVERSİTESİ yeni memur alımları

TRAKYA ÜNİVERSİTESİ yeni memur alımları! KPSS şartsız memur alımımız başladı

Trakya Üniversitesi KPSS'siz memur alımı detayları ve başvuru şartları. 17 Ekim'de başlayan başvurular, 31 Ekim'e kadar devam edecek. Trakya Üniversitesi'nden KPSS'siz Memur Alımı Detayları. Trakya Üniversitesi, bünyesine katmak üzere KPSS şartı olmadan memur alımı yapacağını duyurdu.

Yayımlanan kılavuzda, genel idari hizmetler sınıfında 1 derece kadroda toplamda 2 memur alımı gerçekleştirileceği bilgisi verildi. Alınacak personeller için belirtilen kanuni hükümler dahilinde işe alım süreçleri belirlendi.

Kamu haklarından mahrum bırakılmamış, Türkiye Cumhuriyeti kimlik kartına sahip bireyler başvurabilir. Arşiv ve güvenlik soruşturması olumlu sonuçlanmalıdır. Sağlık problemi bulunmayan, erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış olan bireyler tercih edilecektir.

İç denetçi kadrosu için alınacak personellerin sertifikaları, İç Denetim Koordinasyon Kurulu tarafından denetlenecektir. Geçersiz sertifikalı ya da gerçeğe aykırı beyanlarda bulunan adayların başvuruları reddedilecektir.

Başarılı adaylara mülakat yapılacak, sonuçlar kurumun web sitesi üzerinden ilan edilecektir. Edirne iş ilanları kategorisinde yer alan bu ilana, 17 Ekim 2023 itibariyle başvurulmaya başlandı ve başvurular 31 Ekim 2023 tarihine kadar devam edecek. Adaylar, başvurularını bizzat kuruma yapacaklardır.