Kamu İşe Alım İlanda! TÜBİTAK'ta personel alımı 13 kişi yeni işe girecek

Kamu İşe Alım İlanda! TÜBİTAK'ta personel alımı 13 kişi yeni işe girecek
TÜBİTAK'ta personel alımı 13 kişi yeni işe girecek! Kamu İşe Alım İlanda

Kamu İşe Alım İlanda! TÜBİTAK'ta personel alımı 13 kişi yeni işe girecek

TÜBİTAK BİLGEM bünyesinde 2023'te 13 kadrolu personel alımı yapılıyor. İşte alım detayları, başvuru şartları ve süreci hakkında tüm bilgiler. TÜBİTAK ve İŞKUR işbirliğiyle kamu sektöründe 13 kadrolu personel alımı gerçekleştiriliyor.

Hem erkek hem de kadın adayların başvurabileceği bu fırsatı kaçırmamanız için başvuru detaylarına ve şartlarına dikkat ediniz. Alıma ilişkin şartlar şöyledir. T.C. Vatandaşı olmak. Kamu Haklarından mahrum olmamak.

Devlet memuru olmasına engel bir suç kaydının bulunmamak. Görevini yapmasına engel sağlık problemlerinin olmamak. Erkek adaylar için askerlik durumunun tamamlanmış olması. Açık Pozisyonlar şu şekilde.

1. İtfaiyeci ve İş Sağlığı Güvenliği Teknisyeni (9 Personel): 2918 Karayolları Trafik Kanunu hükümlerine uygun sürücü belgesine sahip olmak. İtfaiye ve yangın güvenliği konularında bilgi sahibi olmak. KPSSP93 sınavından en az 60 puan almış olmak.

35 yaşını aşmamış olmak ve belirlenen tecrübe şartlarına sahip olmak. 2. Diğer Teknisyen ve Teknikerler (4 Personel): İş sağlığı ve güvenliği alanında tecrübeye sahip olmak.

Microsoft Office programlarına hakim olmak. İş yerinde kaza, yangın gibi durumlar için acil durum planları hazırlamak. KPSSP93 sınavından en az 60 puan almış olmak.

Başvurular, 20 Ekim 2023 tarihine kadar İŞKUR'un resmi web adresi üzerinden, şubelerinden veya Alo 170 hattı aracılığıyla gerçekleştirilebilir. Adayların başvuru sürecini kaçırmamaları ve gerekli belgelerle başvuru yapmaları önemle rica olunur.