Türkiye Taşkömürü Kurumu'na 2 bin işçi alımı! Hangi illere, nasıl başvurulur?

Türkiye Taşkömürü Kurumu'na 2 bin işçi alımı! Hangi illere, nasıl başvurulur?
Türkiye Taşkömürü Kurumu'na 2 bin işçi alımı! Hangi illere, nasıl başvurulur?

Türkiye Taşkömürü Kurumu'nda Büyük İstihdam Fırsatı

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Alparslan Bayraktar, Türkiye Taşkömürü Kurumu'na ekim ayında yapılacak 2 bin işçi alımını müjdeledi. Bu önemli fırsatı yakalamak isteyenler için işte ayrıntılar:

Zonguldak, Bartın ve Karabük'e İşçi Alımı

Bakan Bayraktar'ın açıklamalarına göre, Türkiye Taşkömürü Kurumu bünyesine yapılacak işçi alımları, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın onayıyla gerçekleşecek. Bu alımlar kapsamında Zonguldak için 1500, Bartın için 400, Karabük (Yenice) için ise 100 işçi istihdam edilecek.

Başvuru ve Alım Süreci

İşçi alımları, kura çekimi yöntemiyle yapılacak. Başvuruların 13 Ekim Cuma günü Zonguldak, 20 Ekim Cuma günü ise Bartın ve Karabük'te başlayacağı belirtildi. Bu fırsatı değerlendirmek isteyen adayların başvuru tarihlerini dikkatle takip etmeleri gerekiyor.

İşte Başvuru İçin Gerekli Olanlar

Başvuru yapacak adayların dikkat etmeleri gereken bazı önemli noktalar bulunuyor. Başvuru için gerekli belgeler ve şartlar açıklandığında, başvuru sürecine ilişkin daha fazla bilgi almak ve işçi alımı için uygunluğunuzu değerlendirmek için resmi duyuruları takip etmekte fayda var.

Türkiye Taşkömürü Kurumu'nun bu büyük işçi alımı fırsatından yararlanmak için hazırlıklı olun. İşte yeni istihdam fırsatları kapınızda, unutmayın!

HABERE YORUM KAT
UYARI:

Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Makalepark.com İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.