TÜRKSAT! 40.000 TL Maaşla yeni KPSS şartsız Personel ALACAĞIZ

TÜRKSAT! 40.000 TL Maaşla yeni KPSS şartsız Personel ALACAĞIZ
40.000 TL Maaşla yeni KPSS şartsız Personel ALACAĞIZ! TÜRKSAT

TÜRKSAT! 40.000 TL Maaşla yeni KPSS şartsız Personel ALACAĞIZ

Türksat yepyeni bir alım başlattığını hızlıca duyurdu. Tam olarak 112 kişinin yeni işine kavuşacağı bu alım sizler içinde uygun olabilir.

Bu alımda çok büyük bir ayrıntı olan kpss şartının olmaması bu alımdaki olası şansınızı daha da artıracaktır. Alıma ilişkin olan bir güzel detay ise bu alımla işe başlayacaklara 40.000 TL gibi güzel bir maaşın da verilecek olmasıdır.

Başvurularda belirtilen bir önemli detay ise şudur. Başvuruda deneyim aranmamasıdır. Türksat aynı zamanda bu alım için 50 farklı pozisyonda alımlar başlattığını da dile getirmektedir. Türksat aynı zamanda 112 kişinin bir an önce alınıp işe başlatılacağını da belirtmektedir.

Türksat alım detaylarında, Veri Tabanı Uzmanı, Yapı İşleri Destek Personeli, UH Veri Haberleşme Sistemleri Personeli ve daha birçok pozisyonda teknik personellere şans verileceğini de açıklamıştır. Başvuruyu yapmak için https://kariyer.turksat.com.tr/jobs adresini kullanabilirsiniz.

Türksat başvuruların tamamını aldıktan sonra belirli bir tarih sonrasında ise adaylara duyuruda bulunacaktır. Türksat'ın başlatmış olduğu bu harika işe alım için kolları sıvama vakti çoktan gelmiştir. Şimdiden sizlere bol şanslar diliyoruz.