TÜRKŞEKER Genel Müdürlüğü kamu işçi alımı! YENİ PERSONEL ALIMI

TÜRKŞEKER Genel Müdürlüğü kamu işçi alımı! YENİ PERSONEL ALIMI
YENİ PERSONEL ALIMI TÜRKŞEKER Genel Müdürlüğü kamu işçi alımı!

Şirketimiz, Sürekli İşçi Alımı için gerekli bilgileri içeren bu duyuru ile 115 kişilik pozisyonları duyurmaktadır. Başvuru şartları ve detaylar hakkında bilgi edinin. 4857 Sayılı Kanuna Tabi Sürekli İşçi Alımı.

Şirketimiz, Ankara, Eskişehir, Turhal Makina Fabrikası ve Elektromekanik Aygıtlar Fabrikası (EMAF) gibi farklı birimlerinde belirsiz süreli çalıştırılmak üzere 115 sürekli işçi alımı yapacaktır. Bu alımlar, aşağıdaki usul ve esaslara göre gerçekleştirilecektir:

Alınacak işçiler için, Türkiye İş Kurumu İl Müdürlüklerinden talepte bulunulacak ve Kamu Kurum ve Kuruluşlarına İşçi Alınmasında Uygulanacak Usul ve Esaslar Hakkında Yönetmelik hükümlerine uygun olarak işlem yapılacaktır.

Başvurular Türkiye İş Kurumu’nun İl/Şube Müdürlüklerine yapılabilecektir. Başvuru ile ilgili daha detaylı bilgi Türkiye İş Kurumu’nun internet sitesinden 06.11.2023 tarihinden itibaren öğrenilebilecektir.

Ağrı Makinistlik Lise ve Dengi - EML mezunu olmak veya Lise ve dengi okul mezunu olup Makine Bakım Onarım, Bilgisayarlı Makine İmalatı İşlemleri veya Endüstriyel Bakım Onarım Ustalık Belgelerinden en az birine sahip olmak.

Ankara Elektrik Atölyesi Lise ve Dengi - EML mezunu olmak veya Lise ve dengi okul mezunu olup Elektrik Tesisatları ve Pano Montörlüğü Ustalık Belgesine sahip olmak.

Burdur Kazan Dairesi Mekaniker Lise ve Dengi - EML mezunu olmak veya Lise ve dengi okul mezunu olup Yapı Tesisat Sistemleri Ustalık Belgesine sahip olmak. Elazığ Türbin Dairesi Makine Bakım Onarımcısı Lise ve Dengi - EML mezunu olmak veya Lise ve dengi okul mezunu olup Makine Bakım Onarım veya Elektrik Tesisatları ve Pano Montörlüğü Ustalık Belgelerinden en az birine sahip olmak.

Erciş Ölçü Kontrol Atölyesi Endüstriyel Otomasyon Teknisyeni Lise ve Dengi - EML mezunu olmak veya Lise ve dengi okul mezunu olup Endüstriyel Bakım Onarım veya Bilgisayarlı Makine İmalatı İşlemleri Ustalık Belgelerinden en az birine sahip olmak.

Kaynak: kamuilan