ÜNİVERSİTE SÖZLEŞMELİ BİLİŞİM PERSONELİ iş ilanları! Türk Alman Üniversitesi

ÜNİVERSİTE SÖZLEŞMELİ BİLİŞİM PERSONELİ iş ilanları! Türk Alman Üniversitesi
Türk Alman Üniversitesi ÜNİVERSİTE SÖZLEŞMELİ BİLİŞİM PERSONELİ iş ilanları

Türk-Alman Üniversitesi Rektörlüğü tarafından yapılan sözleşmeli bilişim personeli alımıyla ilgili detaylı bilgileri bu içerikte bulabilirsiniz. Üniversitemiz Bilgi İşlem Daire Başkanlığı, tam zamanlı istihdam için sözleşmeli bilişim personeli alımı yapacaktır.

Kamu kurumları için belirlenen esas ve usuller doğrultusunda gerçekleştirilecek alımda, başvuru şartları ve detaylar oldukça önemlidir.

Türk-Alman Üniversitesi Rektörlüğü, Bilgi İşlem Daire Başkanlığı tarafından tam zamanlı sözleşmeli bilişim personeli alımı ilanı yayımlandı. 375 sayılı Kanun Hükmünde Kararnamenin ek altıncı maddesine dayanılarak yapılan bu alımda, başvuru şartlarına ve sürecine dair önemli bilgiler aşağıda sıralanmıştır.

Başvuru Koşulları:

Genel Şartlar:

657 sayılı Devlet Memurları Kanunu'nun 48. maddesine uygunluk. Bilgisayar mühendisliği, yazılım mühendisliği, elektrik mühendisliği veya bunlara denk yurt dışındaki kurumlardan mezuniyet. En fazla iki pozisyon için başvuru yapma hakkı.

Eğitim ve Tecrübe:

Mühendislik bölümlerinden mezun olmayanlar için belirlenen bölümlerden mezuniyet. İlgili pozisyonlar için en az 3 yıl yazılım veya ağ sistemleri yönetimi tecrübesi.

Bilgi ve Beceri:

Güncel programlama dillerinden en az ikisini bilmek. Özlük hakları ve kuralları kabul etmek.

Diğer Şartlar:

Erkek adaylar için askerlik durumuna uygunluk.

Başvuru Süreci:

Başvurular, 30.10.2023-27.11.2023 tarihleri arasında e-Devlet üzerinden Türk-Alman Üniversitesi – Kamu İşe Alım hizmeti ve Kariyer Kapısı (https://isealimkariyerkapisi.cbiko.gov.tr/) adresi üzerinden elektronik ortamda yapılacaktır.

Başvurular sadece elektronik ortamda alınacağından, posta yoluyla veya elden başvuru kabul edilmeyecektir.

Kaynak: kamuilan