Üniversite Çalışmak İster misiniz? Bu Üniversite 35 Sözleşmeli Personel Alımı Yapıyor!

Üniversite Çalışmak İster misiniz?  Bu Üniversite 35 Sözleşmeli Personel Alımı Yapıyor!
Yozgat Bozok Üniversitesi, toplam 35 sözleşmeli personel alımı için başvuruları kabul etmeye devam ediyor. İşte başvuru tarihi ve haberin diğer ayrıntıları

Yozgat Bozok Üniversitesi 35 Sözleşmeli Personel Alacak! Bu alıma dair geçerli olan son başvuru tarihleri ise; 23 Ekim 2023 olmaktadır.

Yozgat Bozok Üniversitesi Rektörlüğü, üniversite birimlerinde ihtiyaç duyulan kadrolarda istihdam edilmek üzere 35 sözleşmeli personel alımı gerçekleştireceğini duyurdu. Başvurular 5-11 Ekim 2023 tarihleri arasında alınmaya başlandı ve son başvuru tarihi 23 Ekim 2023 olarak belirlendi.

Başvurular Elektronik Ortamda ve e-Devlet Kimlik Doğrulaması ile Yapılacak

Yozgat Bozok Üniversitesi, alım sürecinde tüm başvuruları personelbasvurubozokedutr adresi üzerinden elektronik ortamda alacak. Başvurular e-Devlet kimlik doğrulaması ile yapılacak olup, şahsen veya posta yoluyla başvurular kabul edilmeyecektir.

Başvuru Şartları Nelerdir?

basvuru-sartlari-nelerdir.webp

Başvuru süresi olarak; ilanın Resmi Gazete'de yayım tarihi itibariyle 15 gündür. Başvuruda bulunacak adaylardan, 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu'nun 48'inci maddesinde belirtilen şartları taşıma, 2022 yılı KPSS (B) grubu sınavına girmiş olma şartı aranmaktadır. Başvuruların son tarihi 23 Ekim 2023'tür.

Gerekli Belgeler ve İstenilen Belgeler Nelerdir?

Başvurular için istenen belgeler arasında diploma veya mezuniyet belgesi, KPSS sonuç belgesi, fotoğraf, tecrübe durumunu gösteren belge ve ilanın aradığı niteliklere uygun belgeler yer almaktadır.

Sonuçların Açıklanması

KPSS (B) grubu puan sıralamasına göre kazanan adayların isim listeleri, gerekli evrakların teslimi için yer ve zaman bilgileri, başvuruların bitim tarihi itibariyle en geç 30 iş günü içerisinde bozokedutr adresinde ilan edilecektir. Göreve başlayan adaylardan aranan şartları taşımadığı sonradan tespit edilenlerin sözleşmeleri feshedilecektir.

HABERE YORUM KAT
UYARI:

Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Makalepark.com İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.