ÜNİVERSİTE HASTANTESİ Sağlık Tekniker ALIMI! Kamuya Alımlar Başlamıştır

ÜNİVERSİTE HASTANTESİ Sağlık Tekniker ALIMI! Kamuya Alımlar Başlamıştır
Kamuya Alımlar Başlamıştır! ÜNİVERSİTE HASTANTESİ Sağlık Tekniker ALIMI

ÜNİVERSİTE HASTANTESİ Sağlık Tekniker ALIMI! Kamuya Alımlar Başlamıştır

Düzce Üniversitesi, 2023'te sağlık teknikeri pozisyonları için alım yapacağını duyurdu. Detaylar için makalemizi okuyun. Düzce Üniversitesi Hastanesi, bünyesinde kaliteli sağlık hizmeti sunmak adına sağlık teknikeri pozisyonları için yeni personel alımını planlıyor.

2 Ekim 2023'te Resmî Gazetede belirtilen bilgilere göre, alım süreci KPSS puan esasına göre gerçekleştirilecek. 2 sağlık teknikeri alımı yapılacak. Başvurular için özel bir ikamet şartı belirtilmemiştir. Başvurmak isteyen adayların ön lisans seviyesinde anestezi veya anestezi teknikerliği bölümü mezunu olması bekleniyor.

2022'de ÖSYM tarafından gerçekleştirilen sınavda en az 50 taban puan almış adayların başvuruları kabul edilecek. Erkek adayların askerlik görevini tamamlamış olmaları gerekmektedir. Adayların vardiyalı çalışma sistemine uyum sağlamaları ve herhangi bir sağlık problemi olmamaları isteniyor.

Başvurular 12 Ekim 2023'te başlamıştır ve 26 Ekim 2023 tarihine kadar devam edecektir. Adaylar başvurularını Düzce Üniversitesi Personel Daire Başkanlığı'na şahsen yapmalıdır.

KPSS puanı esas alınarak yapılacak yerleştirmelerde, puan eşitliği durumunda mezuniyet notu yüksek olan aday tercih edilecektir.

Başarılı olan adayların 7 gün içinde istenen belgeleri teslim etmeleri gerekmektedir. Belge teslimi gerçekleştirmeyen adaylar için başvuru süreci geçersiz sayılacaktır.