ÜNİVERSİTE PERSONELİ ALIMI! Kamu için 26 kişiyi sözleşmeli alacağız

ÜNİVERSİTE PERSONELİ ALIMI! Kamu için 26 kişiyi sözleşmeli alacağız
Kamu için 26 kişiyi sözleşmeli alacağız! ÜNİVERSİTE PERSONELİ ALIMI

ÜNİVERSİTE PERSONELİ ALIMI! Kamu için 26 kişiyi sözleşmeli alacağız

Üniversitenin 4/B personel alım ilanı kapsamında büro ve temizlik personeli alım şartları ve pozisyon detayları hakkında bilgilendirme. Üniversiteler, personel ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla 4/B kapsamında personel alım ilanı yayımlıyor. KPSS puan sıralamasına dayalı olarak, lise mezunu olmak koşuluyla, kadın ve erkek adaylara yönelik 26 sözleşmeli büro ve temizlik personeli alımı gerçekleştirilmekte.

Üniversite merkezi ile bağlı birimlerde yaşanan personel eksikliği için adaylar belirtilen pozisyon kodlarına göre başvuru yapabilirler. İlanla duyurulan alım kapsamında 6 büro personeli ve 20 temizlik personeli alınacaktır. Başvuru İçin Gerekli Şartlar. “7315 sayılı Güvenlik Soruşturması ve Arşiv Araştırması Kanunu” ile alakalı yönetmeliklere göre olumlu bir sonuç alınmış olmak.

657 sayılı Devlet Memurları Kanunu'nun belirtilen maddelerini karşılıyor olmak. Sosyal Güvenlik Kurumundan herhangi bir emeklilik ya da yaşlılık aylığı almıyor olmak. 2022 KPSS (B) grubu sınavına katılmış olmak. Büro Personeli: İşletme, İktisat ve benzeri lisans programlarından mezun olanlar için KPSSP3'ten en az 70 puan almış olmak şartıyla kadın/erkek 5 personel.

Ön lisans programlarından mezun olanlar için ise KPSSP93'ten en az 70 puan almış olmak ve belirli doğum tarihi kriterini karşılamak koşuluyla 1 erkek personel alımı yapılacaktır.

Temizlik Görevlisi bina içi, dışı ve park/bahçe temizliğinde çalışabilecek, vardiyalı çalışma sistemine uyum sağlayabilecek, lise ve dengi okul mezunu olup KPSSP94'ten en az 60 puan almış olan kadın 12, erkek 8 personel alımı yapılacaktır.

Başvurular, gerekli belgelerle birlikte belirtilen tarihe kadar Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Personel Daire Başkanlığı'na elden ya da posta yoluyla yapılabilecektir.