YENİ 30 KİŞİYİ İŞE ALACAĞIZ! Kamuya Şoför Alımı yapmak için harekete Geçtik

YENİ 30 KİŞİYİ İŞE ALACAĞIZ! Kamuya Şoför Alımı yapmak için harekete Geçtik
Kamuya Şoför Alımı yapmak için harekete Geçtik! YENİ 30 KİŞİYİ İŞE ALACAĞIZ

YENİ 30 KİŞİYİ İŞE ALACAĞIZ! Kamuya Şoför Alımı yapmak için harekete Geçtik

Kamuya Şoför Alımı için KPSS şartsız, en az ilkokul mezunu 30 kadrolu pozisyon açıldı. Kamuya Şoför Alımı kapsamında yeni iş ilanları yayımlandı ve KPSS şartsız, en az ilkokul mezunu olmak üzere 30 kadrolu pozisyon için başvurular alınacak.

Bu fırsat, vardiyalı ve tam zamanlı çalışacak şoförler (yolcu taşıma) için önemli bir istihdam imkanı sunuyor. İlgili belediye, başvuru ve işe alım süreci ile ilgili gerekli şartları duyurdu.

En az eğitim düzeyi ilkokul (İlkokul ve Dengi) mezunu olmak. Vardiyalı çalışma sistemine uyumlu olmak. E veya D sınıfı sürücü belgesine sahip olmak. SRC 2 Belgesine ve Psikoteknik değerlendirme belgesine sahip olmak.

Tercihen Şehir içi Toplu Taşıma Otobüs Şoförü Seviye 3 MYK Mesleki Yeterlilik Belgesi sahibi olmak. İl sınırları içinde ikamet ediyor olmak. (Başvuru süresi içinde ikametini, talebin karşılanacağı yere taşıyan adayların başvuruları kabul edilmeyecektir) Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı ve 18 yaşını doldurmuş olmak.

657 sayılı Kanunun 48 inci maddesinin (A) bendinin (1), (4), (5), (6), (7) ve (8) numaralı alt bentlerinde belirtilen şartlara sahip olmak. Erkek adaylar için askerlik görevini yapmış veya muaf olmak. Kamu haklarından mahrum bulunmamak.

Başvuru tarihleri 30 Ekim 2023 ile 31 Ekim 2023 tarihleri arasında, saat 09.00 - 17.00 saatleri arasında gerçekleştirilecek.

Başvurular, Muslihittin Mah. Mehmet Zekai Özbek Sokak No.77 Menteşe / Muğla adresinde şahsen yapılacak. Kargo, posta veya e-posta yoluyla yapılan başvurular kabul edilmeyecek.

Alım, Menteşe ve Bodrum ilçeleri için planlanmış olup, her iki ilçe için de 15'er şoför alınacak. Milas ilçesinde ikamet eden adaylar, Bodrum ilçesinde çalışmak üzere değerlendirilecek ve ulaşım için servis hizmeti verilecektir.

Bu Kamuya Şoför Alımı fırsatı, araç kullanma yeteneğine ve gerekli belgelere sahip olan ilkokul mezunu bireyler için önemli bir kariyer fırsatı sunuyor.

Adaylar, belirtilen tarihler arasında başvurularını tamamlayarak bu fırsattan yararlanabilirler. Başvuru süreci ve işe alım ile ilgili diğer tüm detaylar kamupersonel.com web sitesinde yer almaktadır.