Devlet Demir Yolları Genel Müdürlüğü yeni işçi alımı! TCDD KAMUYA ALIM

Devlet Demir Yolları Genel Müdürlüğü yeni işçi alımı! TCDD KAMUYA ALIM
TCDD KAMUYA ALIM! Devlet Demir Yolları Genel Müdürlüğü yeni işçi alımı

Devlet Demir Yolları Genel Müdürlüğü yeni işçi alımı! TCDD KAMUYA ALIM

TCDD Genel Müdürlüğü, 114 işçi alımı gerçekleştiriyor. Başvuru şartları, istenen belgeler ve ilanla ilgili detaylar bu yazımızda. TCDD İşletmesi Genel Müdürlüğü, çeşitli pozisyonlarda toplam 114 işçi alımı yapmaktadır.

Bu pozisyonlar ve alınacak işçi sayıları şöyle: Bu ilan, KPSS şartına bağlı ve bağlı olmaksızın 30.10.2023 tarihinde İŞKUR üzerinde yayımlanacak. Başvuru ve diğer duyuruların tamamı TCDD'nin resmi web sitesinde yer alacak.

Başvuru Şartları ve İstenilen Belgeler: Makine Bakımcı Başvuru Şartları, Meslek yüksekokulu mezuniyeti, 36 yaşını aşmamış olması.

Belirtilen meslek kodlarında en az 5 yıl tecrübe ve SGK belgesiİ, Kaynakçı Başvuru Şartları, Meslek yüksekokulu mezuniyeti, 36 yaşını aşmamış olması.

Belirtilen meslek kodlarında en az 5 yıl tecrübe, SGK belgesi ve TS EN ISO 9606-1 (Çelik Kaynakçı) sertifikası, Makine Teknisyeni Başvuru Şartları, Meslek yüksekokulu mezuniyeti, 36 yaşını aşmamış olması, Belirtilen meslek kodlarında en az 5 yıl tecrübe ve SGK belgesi.

Önemli Not: TCDD İşletmesi Genel Müdürlüğü'ndeki pozisyonlar tehlikeli iş kategorisinde olduğundan, sadece erkek adayların başvurusu kabul edilmektedir. Bu bilgiler ışığında başvuruda bulunmadan önce tüm şartları ve detayları gözden geçirmeniz önerilir.

Kaynak: isealimkariyerkapisi