Yeni Personel Alımını Başlattık PTT! Kamu Personeli Alımına Başvuru

Yeni Personel Alımını Başlattık PTT! Kamu Personeli Alımına Başvuru
Kamu Personeli Alımına Başvuru! Yeni Personel Alımını Başlattık PTT

Yeni Personel Alımını Başlattık PTT! Kamu Personeli Alımına Başvuru

PTT iştiraki tarafından KPSS şartsız personel alımı duyurusu! Lise ve üzeri mezunlarına özel detaylar burada. Başvuru ve şartlarla ilgili bilgiler için okuyun. 18 Ekim 2023'te PTT'nin Parkkonak İnşaat Anonim Şirketi iştiraki, KPSS'siz personel alımı yapma kararını kamuoyuyla paylaştı.

Alımların temel olarak PTT kargo biriminde gerçekleşeceği ve tam zamanlı çalışma şartlarının olacağı belirtildi. Başvuruda bulunacak adayların aşağıdaki özelliklere sahip olmaları gerekmektedir.

Bilgisayar kullanma yeteneği, fiziksel ve bedensel yeterlilik, takım çalışmasına uygunluk, lise mezunu veya üzeri olma şartı. Ön lisans ve lisans mezunları da başvuru yapabilir, 45 yaş sınırını aşmamış olmak.

Başvurular, 19 Ekim 2023 tarihine kadar İŞKUR üzerinden online, ALO - 170 hattını arayarak veya Muğla'da bulunan hizmet noktalarını ziyaret ederek yapılabilecektir. İlanın referans numarası 00007808659'dur ve alımlar Bodrum PTT merkezinde yapılacak.

Alınacak personelin, PTT'nin kargo bölümünde görev alacakları ve PTT'nin iştiraklerinden biri olan Parkkonak İnşaat Anonim Şirketi bünyesinde çalışacakları bilgisini de eklemekte fayda var. Bu alımın kamu kadrosunda bir istihdam olmadığına dikkat edilmelidir.