Yeni Sağlık Çalışanları Alacağız! KAMU 17 YENİ SAĞLIK PERSONEL ALIMI

Yeni Sağlık Çalışanları Alacağız! KAMU 17 YENİ SAĞLIK PERSONEL ALIMI
KAMU 17 YENİ SAĞLIK PERSONEL ALIMI! Yeni Sağlık Çalışanları Alacağız

Yeni Sağlık Çalışanları Alacağız! KAMU 17 YENİ SAĞLIK PERSONEL ALIMI

İŞKUR tarafından yayımlanan güncel ilanda, kamuya yeni mezunlar ve deneyimli adaylar arasından 7 farklı kadroda 17 sağlık personeli ve memur alımı yapılacak. İşte başvuru şartları ve detaylar.

İŞKUR tarafından yayımlanan ilanla kamu statüsünde yeni mezunlar ve deneyimli adaylar, 7 farklı kadroda 17 sağlık personeli ve memur alımına başvurabilecekler. İşte bu alım ilanı hakkındaki detaylar.

Yayımlanan ilana göre, 7 farklı kadroda 17 sağlık personeli ve memur alımı yapılacağı açıklandı. Bu alım tam zamanlı istihdam edilecek olup, KPSS şartının aranmadığı bir ilandır. Adaylardan en az lise mezunu olmaları istenmektedir ve başvuruları kabul edilmektedir.

Ön lisans düzeyinde Sosyal Hizmetler alanında mezun olmak gerekmektedir. Sosyal inceleme raporu hazırlama ve yönlendirme yapma deneyimine sahip olmak önemlidir. Klinik psikoloji yüksek lisans mezunlarından alım yapılacaktır.

Verileri analiz etme yeteneğine sahip olmalıdır. Takım çalışmasına yatkınlık ve psiko-sosyal danışmanlık yeteneği önemlidir. Lisans düzeyinde rehberlik ve psikolojik danışmanlık bölümü mezunlarından alım yapılacaktır.

Kadına yönelik şiddet vakalarında danışmanlık hizmeti verebilmelidir. Sağlık meslek lisesi hemşirelik bölümü mezunlarından alım yapılacaktır. Vardiyalı çalışma sistemine uygun olmalıdır. Lisans ebelik bölüm mezunlarına alım yapılacaktır. Beslenme ve diyetetik bölümü mezunlarından alım yapılacaktır.

4 yıllık fakültelerden mezun olmalıdır. Orta öğretim mezunu olmak yeterlidir. Bu ilana başvurular 18 Ekim 2023 tarihinde başlamış olup, son başvuru tarihi 23 Ekim 2023 olarak belirlenmiştir. Başvurularınızı İstanbul Büyükşehir Belediyesi İSPER Kariyer adresi üzerinden yapabilirsiniz.