Yüksek Maaşla Kabin Memuru Alımı! PEGASUS EMİRATES SUNEXPRESS

Yüksek Maaşla Kabin Memuru Alımı! PEGASUS EMİRATES SUNEXPRESS
PEGASUS EMİRATES SUNEXPRESS! Yüksek Maaşla Kabin Memuru Alımı

Yüksek Maaşla Kabin Memuru Alımı! PEGASUS EMİRATES SUNEXPRESS

Yüksek Maaşlı Kabin Memuru Alımı SunExpress, Emirates ve Pegasus'tan Fırsatlar

SunExpress, Emirates ve Pegasus, yüksek maaşlı kabin memuru alım ilanları yayımlayarak, lise ve üstü eğitim seviyesine sahip bireyleri bünyelerine katmaya davet ediyor.

İşe alım sürecinde KPSS şartı aranmazken, adayların Türkçe ve İngilizce dil bilgisi, takım çalışmasına uygunluk ve belirli fiziksel özelliklere sahip olmaları gerekiyor.

SunExpress, toplamda 400 kabin memuru alımı gerçekleştirecek. Başvuran adayların iyi derecede Türkçe ve İngilizce bilmesi, dış görünüşlerine özen göstermeleri ve iyi derecede yüzme bilgileri olması bekleniyor.

Emirates ise 100 kabin memuru alımı yapacak. Adayların konaklama ve müşteri hizmetleri alanında deneyimli olmaları, İngilizce dilinde yazılı ve sözlü iletişim becerilerine sahip olmaları ve takım çalışmasına uygunluk göstermeleri gerekiyor.

Pegasus, yurt içi ve yurt dışı konaklama engeli bulunmayan ve minimum ön lisans mezunu adaylar arasından alım yapacak.

Adayların uçuş elverişliliğini engelleyecek sağlık problemlerinin bulunmaması ve İstanbul Anadolu yakasında ikamet etmeleri veya işe alım süreci tamamlandıktan sonra ikamet edebilecek olmaları bekleniyor.

Üç hava yolu şirketi de adayların başvurularını resmi internet siteleri aracılığıyla online platformda gerçekleştirmelerini istiyor. Şahsen veya posta yoluyla yapılan başvurular kabul edilmeyecek.

KAYNAK: kamupersonelialim