Zabıta Alımı! BELEDİYEYE 12 KİŞİ KADIN ERKEK KARIŞIK ALIM VAR

Zabıta Alımı! BELEDİYEYE 12 KİŞİ KADIN ERKEK KARIŞIK ALIM VAR
BELEDİYEYE 12 KİŞİ KADIN ERKEK KARIŞIK ALIM VAR! Zabıta Alımı

Zabıta Alımı! BELEDİYEYE 12 KİŞİ KADIN ERKEK KARIŞIK ALIM VAR

Kahramanmaraş Belediyesi, kadın ve erkek adaylar için 12 zabıta memuru alımı duyurusunu yaptı. Detaylar resmi kılavuzda yer alıyor.

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi, bünyesinde çalıştırmak üzere kadın ve erkek adaylardan oluşan 12 zabıta memuru alımı için resmi ilanını duyurdu.

Bu alım, 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu'na tabi olarak GİH hizmet sınıfında yapılacak. Seçilen personeller 7, 9 ve 10. sınıf derece kadrolarında istihdam edilecek.

Lisans mezunları için; siyasal bilgiler, siyasi ve iktisadi bilimler, iktisat ve işletme fakültelerinden birinden mezun olma şartı bulunuyor. Önlisans mezunları içinse; mahalle idareler, mahalli idareler zabıta, yerel yönetimler ve diğer belirtilen bölümlerden mezun olma şartı aranıyor.

Adaylar, belediye tarafından düzenlenecek mülakat sınavına tabi tutulacak. Mülakat sınavı 8-12 Ocak 2024 tarihleri arasında gerçekleştirilecek. Sınav sonuçlarına göre başarılı olan adaylar işe alınacak.

İlgilenen adaylar, 4 Aralık 2023'ten itibaren başvurularını yapabilirler. Son başvuru tarihi 8 Aralık 2023 olarak belirlendi. Başvurular, Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi İnsan Kaynakları ve Eğitim Dairesi Başkanlığı'na şahsen yapılmalıdır.

Bu önemli duyuru, Kahramanmaraş halkına ve il dışından başvuru yapmayı düşünen adaylara duyurulmuştur.

İlgili detaylar ve başvuru koşulları için Kahramanmaraş Belediyesi'nin resmi internet sitesi ziyaret edilebilir.