Zabıta Memuru Alımı! 10 yeni zabıta memuru Alacağız

Zabıta Memuru Alımı! 10 yeni zabıta memuru Alacağız
10 yeni zabıta memuru Alacağız! Zabıta Memuru Alımı

Zabıta Memuru Alımı! 10 yeni zabıta memuru Alacağız

Karatay Belediyesi, Zabıta Memuru Alımı için duyurusunu yaptı. KPSS şartıyla 10 Zabıta Memuru Alımı detayları haberimizde.

Karatay Belediyesi, bünyesinde istihdam edilmek üzere 10 zabıta memuru alımı yapacağını açıkladı.

Konya'nın Karatay ilçesine bağlı bu belediye, ön lisans ve lisans mezunları için alım yapacak. İlgilenen adayların dikkatine! Başvuru sırasında KPSS puan şartı aranmaktadır.

Konya Büyükşehir Belediyesine bağlı Karatay Belediyesi, 23 Ekim 2023 tarihinde yaptığı açıklamayla, lisans ve ön lisans mezunlarına yönelik 10 zabıta memuru alımı yapacağını bildirdi.

Başvuracak adayların, lisans düzeyinde belirtilen bölümlerden veya ön lisans için belirtilen bölümlerden mezun olması gerekmektedir.

Zabıta memuru alımı için başvurular, 4 Aralık 2023'te başlayacak ve 8 Aralık 2023'te son bulacaktır.

Adayların başvurularını sadece mesai saatleri içerisinde şahsen yapmaları gerekiyor. Online başvurular kabul edilmezken, başvuru yapan adaylara Belediye Hizmetleri binasında boy ve kilo ölçümü yapılacağı belirtiliyor.

Karatay Belediyesi, Zabıta Memuru Alımı yapacağını duyurarak, iş arayışında olan birçok kişi için yeni bir fırsat sunmuştur.

İlgilenen adayların başvuru tarihlerini kaçırmamaları ve belirtilen şartlara uygun olup olmadıklarını kontrol etmeleri önerilir.