IŞIKLI ÖRGÜ PASPAS YAPMAK


Işıklı örgü paspas nasıl olur? demeyin. Çünkü yapmışlar. Ben de ilk gördüğümde şaşırdım. Ancak olmaz demeyin, çünkü yapmışlar. Işıklı örgü paspas nasıl kullanılır veya gösteriş olsun diye mi? yapılır bilemiyorum.

O yüzden bu tür çılgın fikirleri gördüğümde de paylaşmak istedim. Ben şaşırdım sizde şaşıracaksınız diye düşünüyorum. Örgüden ışıklı paspas yapmak için resimli anlatımda tam detaylar verilmemiş.

Ancak ışık tertibatı şeffaf hortuma geçirilmiş. Hortum ise üzeri örgüyle kaplanmış. Bu sayede örgü ışıklı paspas modeli ortaya çıkmış. Bu tür çalışmaları yaparak insanları şaşırtabilirsiniz. Evde ışıklı örgü paspas modeli yapmak için resimli anlatım ise şöyle ;

isikli-orgu-paspas-yapmak

source

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*