İşkembe Örgü Örneği Nasıl Yapılır?


İşkembe Örgü Örneği Nasıl Yapılır?

İşkembe örgü örnekleri arayanlar için araştırıp bulduğum alttaki örneklerden yararlanabilirsiniz. Evde kolay işkembe örneği yapmak için örgü işleri bölümünde benzer anlatımlı videolara ulaşabilirsiniz.

Farklı çalışmalar hemen bu yazımın altında yine karşınıza çıkacak. Onları da mutlaka incelemenizi öneriyorum. Şimdi sizleri işkembe örgü örnekleri ile baş başa bırakıyorum. Anlatımlı işkembe örgü örneği sayesinde sizde bu güzel modelin nasıl yapıldığını öğrenebilir ve hemen yapmaya başlayabilirsiniz.

Sitemizde benzer örgü örneklerine ve birbirinden güzel örgü modellerine ulaşabilirsiniz. Anlatımlı örgü işleri ve örgü örneklerini ben çok severim. Buldukça da sizlere paylaşmaya devam edeceğim. Kolay gelsin.

 

 

Kutteln mesh – tripe mesh – maille tripiers – malla de callos – kallun mesh – maglia trippa

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*