Kafes Örneği Yapılışı

evde-kolay-kafes-ornegi-yapimi6

Evde Kolay Kafes Örneği Yapılışı

Özellikle kışın bebekleri sıcak tutan ve çocukların kullanacağı battaniyelerde de kullanabileceğiniz çok güzel bir örnek… Bu yazımızda sizlere kafes örneğinin yapılışını anlatacağız. Resimlerle ve videolarla sizlere bu paylaşımımızda kafes örneği nasıl yapılır? tarifini sunmaktayız. Sitemizde her gün sizlere farklı örgü örneklerini ve yapılışları ile ilgili resimli anlatım ve videolu anlatımlar paylaşıyoruz.

Kafes örneği yapımı ile ilgili paylaşacağım bu yazımda sizlere resimli anlatım ve anlatımlı video paylaşıyorum. Takip ederek sizde bu güzel çalışmayı evinizde öğrenip, hemen yapabilirsiniz. Evde kolay kafes örneği yapılışı ile ilgili resimli anlatımlar örnek, anlatımlı video da ise ders olarak öğrenmeniz için anlatım yapılmıştır. Evde kafes örneği yapılışını kolayca öğrenebilirsiniz. Kolay gelsin.

https://www.youtube.com/watch?v=S-cDcDnPHMQ

 

 

https://www.youtube.com/watch?v=qxf4avvacbc

des agents de réticulation – crosslinkers – Vernetzer

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*