Kafes Örneği Yapılışı Videolu Resimli Anlatım


Örgü Kafes Örneği Yapılışı

Bu yazımızın genel amacı sizlere kafes örneğinin nasıl yapıldığını göstermek… Bilgilendirmek ve gerek resimlerle, gerek videolarla sizlere kafes örneğini en iyi şekilde tarif etmektir.

Paylaştığım resimli anlatımdan yararlanarak kafes örneği yapılışını öğrenebilir ve yine pekiştirmek için alttaki videoları da izleyebilirsiniz. Evden para kazanmak isteyen bayanlar bu örgü modelini öğrenerek harikalar yaratabilirler.

Kafes örneği yapımını anlatımlı videolardan da rahatlıkla öğrenebilirsiniz. Benzer çalışmaları bu yazımın sonunda çıkacak olan bağlantılardan ulaşabilir veya örgü işleri kategorisinden farklı çalışmalara kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Evde bu tür çalışmaları yapıyorsanız? bize mutlaka gönderin sizin isminizle sitemizde yayınlayalım.

Yazımız içinde en güzel 2015 kafes örneği yapılışı resimlerini bulabileceksiniz. Bu örneği bebek battaniyelerinizde veya birçok yerde kullanabilirsiniz.

kafes-orgu-ornegi
kafes-orgu-ornegi

kafes-ornegi-yapilisi

kafes-ornegi-yapilisi2

kafes-ornegi-yapilisi3

kafes-ornegi-yapilisi5

kafes-ornegi-yapilisi6

kafes-ornegi-yapilisi7

kafes-ornegi-yapilisi8

kafes-ornegi-yapilisi9

kafes-ornegi-yapilisi10

kafes-ornegi-yapilisi11

kafes-ornegi-yapilisi12

kafes-ornegi-yapilisi13

Kafes örneği ile ilgili daha önce de değişik ve güzel anlatımlara yer vermiştik. Onları da inceleyerek nasıl yapıldıklarını kolayca öğrenebilir ve güzel örgüler yapabilirsiniz hanımlar.

Hemen üstteki video belki konu ile alakası fazla yok. Ancak bazen bu tür güzel videolara denk geldiğimde lazım olur veya birilerinin işine yarar diye yine de yazıya iliştiriyorum.

Örgü kafes modeli çalışması yapacağınız zaman yine de fikir edineceğiniz güzel bir çalışma olduğunu da söyleyebilirim hanımlar. Bir başka güzel örgü çalışmasında görüşmek dileğiyle iyi örgüler dilerim.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*