KAĞIT BARDAKTAN MİNYATÜR KOYUN SÜS YAPMAK


Evinizde minyatür çalışmalar yapmayı seviyorsanız, bu yazımda paylaştığım bu güzel çalışmayı beğeneceğinizi umuyorum. Kağıt bardaktan minyatür koyun süs yapmak için paylaştığım çalışma da yer alan malzemeleri evinizde temin edebilir ve kısa sürede bu güzel çalışmanın aynısını zorlanmadan yapabilirsiniz.

Resimli anlatımları sürekli olarak sitemizde paylaşıyorum. Hem yapımı kolay oluyor. Hem eğitici resimler sayesinde kısa sürede zorluk çekmeden çalışmaları tamamlayabilme şansınız oluyor.

Kağıt bardakla minyatür koyun yapmak için paylaştığım çalışma ile evinizi süsleyecek güzel bir minyatür çalışma da yapmış oluyorsunuz. Daha önce kulak çöpünden kuzu yapmak gibi değişik çalışmaların anlatımını paylaşmıştım.

Bu yazı da onları andırıyor. Ancak farklı olduğunu söyleyebilirim. Benzer minyatür çalışmalar ise hemen bu yazımın altında karşınıza çıkacak. Onları da inceleyebilirsiniz. Şimdi sizleri kağıt bardakla minyatür kuzu yapmak için resimli anlatımla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

kagit-bardaktan-kolay-minyatur-koyun-sus-yapmak

source

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*