Kağıt Peçeteden Yapay Çiçek Yapmak


Evde kolay yapay çiçek yapmak isteyenler için harika bir resimli anlatım paylaştım. Kağıt peçeteden yapay çiçek yapmak isteyenler için paylaştığım resimli anlatım sayesinde adımları takip ederek bu güzel çalışmayı yapabilirsiniz. Kağıttan yapay çiçek yapmak isteyenler için daha önceden kağıt karton kategorisinde resimli anlatımlar paylaşmıştım. Bu yazımda da yine sizlere kağıt peçeteden sahte çiçek yapmak isteyenler için harika bir anlatım paylaştım.

Kağıt peçeteyi katlayıp, çevresini yaprak şeklinde kesmeniz gerekiyor. Ardından katlı olan peçeteleri çevirdikten sonra yapay çiçeğiniz ortaya çıkıyor. Bu güzel çalışmayı yaparken çiçeğe sap için yine beyaz bir peçete kullanabilirsiniz. Dilerseniz farklı bir çubuk veya tahta çubuk kullanabilirsiniz. Yaptığınız yapay çiçeği boş vazolarınıza koyabilir ve evinizi süsleyebilirsiniz. Bu yazımda paylaştığım kağıt peçeteden çiçek yapmak için malzemeler ise şöyle ;

  • renkli peçete.
  • makas.
  • çiçek sapı için çubuk vb.

Malzemeleri temin ettikten sonra çalışmayı yapmaya başlayabilirsiniz. Katlı peçeteleri resimli anlatımdaki adımları takip ederek kesmeniz gerekiyor. Ardından katlı olan peçeteyi çiçek şekline geçirip, sapını da ekledikten sonra çalışmayı tamamlayabilirsiniz. Şimdi sizleri peçeteden yapay gül yapmak için resimli anlatımla baş başa bırakıyorum.

kagit-peceteden-yapay-cicek-yapmak

Evde kolay yapay çiçek yapmak isteyenler için paylaştığım bu çalışmada gördüğünüz gibi kestiğiniz peçeteden harika bir çiçek ortaya çıkıyor. Bu güzel çalışmayı farklı renkteki peçeteleri kullanarak yapabilirsiniz. Böyle çalışmalar yaparak standart bir vazoya koyup bunu turistik yerlerde kolaylıkla da satabilirsiniz. Kolay gelsin.

source : http://stylowi.pl/18457682

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*