Kağıttan Çiçek Nasıl Yapılır


Evde kolay kağıttan çiçek yapmak için daha önce birçok çalışma paylaşmıştım. Bu yazımda da yine sizlere çok güzel ve eğlenceli kağıttan çiçek yapma çalışmaları paylaştım. Eva kağıdından çiçek yapmak için paylaştığım resimli anlatımda nasıl yapılacağı adım adım veriliyor.

Yapmanız gereken adımları takip edip, renkli mukavvayı makas ile kestikten sonra yapıştırıcı ile birbirine birleştirmek. Evde kağıttan nasıl çiçek yapılır diyorsanız bu yazımda paylaştığım çalışmayı sizde yapabilir ve yapay güzel çiçeklere sahip olabilirsiniz.

Evinizde boş vazolar varsa yapay çiçeklerle süsleyebilirsiniz. Şimdi sizleri evde mukavvadan yapay çiçek yapmak için resimli anlatım ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

kagittan-cicek-nasil-yapilir

Evde kartondan yapay çiçek yapmak için kullanacağınız bu çalışma da kağıdı kıvırarak gül şekline getiriyorsunuz. Evde kolay kağıttan çiçek yapmak için paylaştığım çalışmalardan yararlanarak sizde çok kolay bir şekilde pratik bir biçimde çalışmayı yapabilirsiniz. Mukavvadan çiçek yapmak için resimli anlatımda ki adımları tek tek takip ederek kolaylıkla yapay çiçek modeli yapabilirsiniz.

Evde bazen boş duran vazolarınıza yapay çiçek ile doldurmak icap eder. Bu gibi durumlarda da yapay çiçek satılan dükkanlardan para verip alana kadar bu güzel çalışmanın nasıl yapılacağını öğrenebilir ve sizde çok güzel yapay çiçekler yapabilirsiniz. Bu tür çalışmalar yaparak satabilir ve güzel paralar da kazanabilirsiniz. Sevdiğiniz komşularınıza da yapıp hediye edebilirsiniz. Kolay gelsin.

source : http://stylowi.pl/13578891

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*