Kağıttan Çiçek Yapımı Resimli


Aşamaları uygulayarak sizde kartondan çiçek yapabilirsiniz. Kağıttan çiçek veya gül yapımını daha önce de paylaştığımız gibi bu makalemizde de çok güzel bir resimli anlatıma yer verdik. Kolayca öğrenip yapacağınız çalışmayı evinize süs yapmada kullanabilirsiniz. Boş vazoları doldurmada da kullanabilirsiniz.

Bu yazımızda yine sizlere kolay ve pratik şekilde yapabileceğiniz kağıttan çiçek yapma anlatımı sunacağız. Resimli anlatıma bakarak sizde evinizde herhangi bir kağıtla veya resimdeki kağıda benzer bir kağıtla harika kağıttan çiçekler yapabilirsiniz. Evde kağıttan çiçek yapmak için daha önce de harika çalışmalar paylaşmıştım.

Bu yazımda da paylaştığım çalışma sayesinde sizde evde mukavvadan kolay çiçek yapmayı öğrenebileceksiniz. Kağıttan çiçek yapmak için benzer çalışmaları bu yazımın hemen altında benzer yazılar bölümünde bulabilirsiniz. Sitemizde yer alan kağıt karton bölümünde ise yine harika çalışmalara ulaşabilirsiniz. Evde kartondan çiçek yapmak için fazla bir şey bilmeye gerek yok. Origami yani kağıt katlama tekniğini bilmek yeterli oluyor.

Sitemizde origami ile ilgili de çalışmaları paylaşıyorum. Kağıttan hayvan yapmak, kağıttan süs veya oyuncak yapmak gibi daha birçok ayrıntılı çalışmayı ilgili kategoride bulabilirsiniz. Şimdi sizleri kağıttan çiçek yapmak için resimli anlatımlarla baş başa bırakıyorum.

kagittan-cicek-yapimi

Evde kağıttan kolay çiçek veya yelpaze yapmak için bu güzel anlatımdan yararlanabilirsiniz. Evde kağıttan yuvarlak sarkaç süs yapmak için paylaştığım bu çalışma ile sizde evde güzel süs çalışmaları yapabilirsiniz. Bu tür çalışmalar yaparak doğum günü, özel günler veya kutlama gibi anlarda süs çalışmaları olarak da kullanabilirsiniz. Kolay gelsin.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*