KAĞITTAN GÜL NASIL YAPILIR

Kağıttan çiçek nasıl yapılır

Kağıt kullanarak müthiş çiçek çalışmaları yapabilirsiniz. Bu güzel çalışma da yine sizlere kağıttan çiçek yapımını kolayca öğretecek ve hemen yapmaya başlayabileceksiniz. Öncelikle eva kağıdından çiçek yapabilir veya değişik renkli el işi kağıdı kullanarak güzel çiçek çalışmaları yapabilirsiniz. Kağıttan gül yapmak için daha önce de güzel çalışmalar paylaşmıştık.

Kağıttan çiçek yapmak için paylaştığımız diğer çalışmaları da kullanarak iyi çalışmalar yapabilir ve evinizi süslemede kullanabilirsiniz. Kağıtla çiçek yapmak veya gül süs çalışması yaparak evinizi güzelleştirmede bu projeyi öğrenebilirsiniz.

Kağıttan nasıl çiçek yaparım diyorsanız öncelikle yapraklarını kesip, daha sonra yapıştırarak gül süs çalışmasını tamamlayabilirsiniz. Bu çalışma da mavi gül süs çalışması yapılmış.

Ama ben pembe veya kırmızı renklerin tercih edilmesinden yanayım. Bu çalışma yabancı olsa da biz beyaz renk el işi kağıdı, pembe veya kırmızı el işi kağıdından gül süs çalışmaları yapabiliriz.

Yapılışı kolay olan çalışmayı sevecek ve hemen yapmak isteyeceksiniz.

como fazer flores de papel para festas passo a pas..

KAĞITTAN GÜL NASIL YAPILIR

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. KAĞITTAN GÜL NASIL YAPILIR için yorumda bulun

    KAĞITTAN GÜL NASIL YAPILIR için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak KAĞITTAN GÜL NASIL YAPILIR için ilk yorumu yapabilirsin.