KAĞITTAN KIRMIZI GÜL YAPIMI

KAĞITTAN KIRMIZI GÜL YAPIMI
KAĞITTAN KIRMIZI GÜL YAPIMI

kağıtla gül yapmak

Günümüzde artık birçok ürün ekstra bir şey olarak kullanılabilmekte ve değerlendirilebilmektedir. Eğer sizler de sık kullanılan kağıtları atmak yerine onları değerlendirmeyi düşünüyorsanız kağıttan kırmızı gül yapımı metnimiz sizlere göredir.

İstediğiniz modelde hatta dilerseniz kağıtları boyalar yardımı ile boyayarak da faklı modeller verebilirsiniz bu tamamen sizlerin zevkine göredir. Yaparken keyif alacağınız aynı zamanda da daha çok el becerilerinizi bu yöntemle de keşfedebilirsiniz.

Kağıttan kırmızı gül yapımı sizleri hem maddi olarak hem de zaman olarak sıkıntıya sokmayacaktır. Evde canınız sıkılıyor ya da maddi gelire katkıda bulunmak istiyorsanız el becerilerinizi bu şekilde öne sürebilirsiniz. Gülün renginin yoğunlukla kırmızı olması nedeni ile kırmızı kağıt ya da sizler isterseniz farklı kağıtlar da kullanabilirsiniz.

İlk olarak temek malzemeler olan makas, yapıştırıcı, kağıt ve küçük bir çubuğu hazırda bulundurunuz. Kağıttan kırmızı gül yapımı işleminde ilk olarak istediğiniz gül şekline göre kağıtları eşit boylarda kesiniz ve şekil veriniz. Normal kağıt ya da diğer kağıt seçeneklerini de kullanabilirsiniz.

Daha sonrasında ise küçük çubuğa yan yana olmak şartı ile kestiğiniz parçaları yapıştırınız. Bir gül şeklini verircesine oldukça esnek kullanınız. Sade bir gül şekli yapmak istemiyorsanız eğer işleme başlamadan önce kağıtları boyayabilir ya da üzerlerine şekiller çizebilirsiniz.

KAĞITTAN KIRMIZI GÜL YAPIMI
KAĞITTAN KIRMIZI GÜL YAPIMI

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*