KAĞITTAN KOLAY ÇİÇEK YAPMAK


Kağıttan kolay çiçek yapmak için bulduğum bu güzel ve eğlenceli çalışmayı sizinde beğeneceğinizi umuyorum. Kağıttan çiçek yapmak veya eva kağıdından çiçek yapmak isteyenler için bu tür çalışmaları aşamalı anlatımlı olarak bulup paylaşıyorum.

Benzerlerini hemen bu yazımın altında bulabilir ve onları da inceleyebilirsiniz. Kağıttan kolay çiçek yapıp, yapay çiçek süs çalışmaları yapabilirsiniz.

Evinizi güzelleştirmek veya yapacağınız bir etkinlikte renkli kağıttan yapay çiçeklerle süsler yapabilirsiniz. Bu tür kolay yapılan yapay süs çiçek çalışmalarını hem seviyorum.

Hem de buldukça paylaşıyorum. Kağıt kategorisinde hepsini bulabilir ve onları da beğenebileceğinizi düşünüyorum. Şimdi sizleri kağıttan kolay çiçek nasıl yapılır diyenler için çalışmanın ayrıntılı anlatımı ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

anlatimli-kagittan-kolay-cicek-yapmak

source

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*