KAĞITTAN KOLAY ÇİN FENERİ YAPMAK

kagittan-kolay-cin-feneri-yapmak-564x415

Kağıttan kolay çin feneri yapmak için paylaştığım bu güzel çalışmayı çok sevdim. Resimli anlatımda adım adım kağıdı nasıl katlayacağınız ve neresinden ip geçireceğiniz hepsi anlatılmış.

Kağıttan fener yapmak içinde daha önce benzer paylaşımlarım olmuştu. Resimli anlatımlarını paylaştığım çalışmaları zorlanmadan yapabilir ve sizde hem el becerilerinizi geliştirmiş olursunuz.

Hemde kendinize yeni hobiler edinmiş olursunuz. Çin feneri yapmak için renkli el işi kağıdı kullanabilirsiniz. Normal kağıttan da yapabilirsiniz. Ancak kırtasiyeden yapacağınız çalışma için kağıt alacağınızı belirtirseniz, doğru malzemelere ulaşmış olursunuz.

Şimdi sizleri evde kolay yapılan kağıttan çin feneri yapmak için çalışma ile baş başa bırakacağım. Anlatımdan yararlanarak sizde kısa sürede aynısını yapabilir ve eğlence etkinliklerinde süs olarak kullanabilirsiniz. Kolay gelsin.

kagittan-kolay-cin-feneri-yapmak

source

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*