Kağıttan Kolay Kase Yapımı


Kağıttan Kase Yapma

Kağıttan kolay kase yapılışı ile ilgili hazırladığımız bu yazımızda sizlere kağıttan kolay torba, kağıttan kase, kağıttan poşet, kağıttan küçük kase yapılışı ile ilgili resimli anlatım paylaşacağız.

Çoğu zaman tabak veya küçük kase olmayan yerde hemen pratik bir şekilde bu bilgiyi kullanabiliriz.

Evinizde düzenleyeceğiniz birtakım etkinliklerde de bu harika şablonu kullanabilirsiniz. Böylece ev ekonomisine katkıda bulunarak misafirlerinizi çok ucuz bir şekilde ağırlarsınız.

Dahasını merak mı ediyorsunuz hadi çabucak nasıl kase yapılır bunlara göz atalım ve ilk birkaç kaseyi hızlıca nasıl yapıyorsunuz keşfedin. Detaylar aşağıda:

Malzemeler:

* Kağıt

* Makas

* Yapıştırıcı

Talimatlar:

* Kağıdı resimde gösterildiği şekilde kesin.

* Şablonda gösterildiği gibi katlayın.

* Yapıştırıcı kullanarak uygun yerlerini yapıştırın.

* Kurumaya bırakın

İşte bu kadar basit. Kendi başınıza tabak niyetine kullanacağınız bu kaseler ile evinizde onlarca kişiyi ağırlayabilir, bulaşık ve maliyet sıkıntısı çekmeden organizasyon düzenleyebilirsiniz.

Hatta bu kaseleri renkli kağıtlarla yapıp sim ile süsleyerek ve kurdele takarak satışa bile çıkarabilirsiniz, hepsi sizin hayal gücünüze kalmış yeter ki yapmak isteyin.

İnternette satabileceğiniz veya evde kullanabileceğiniz birçok iyi fikir için sitemizde çeşitli şablonlar bulabilir, kendi tasarımlarınızı yapabilirsiniz.

Sonraki yazılarımızda çok daha güzel ve pratik bilgilerle sizleri ağırlayacağız, görüşmek üzere!

kagittan-kolay-kase-yapimi
Kağıttan Kolay Kase Yapımı

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*