Kağıttan Kolay Süs Nasıl Yapılır? Resimli Anlatım


Kağıttan Kolay Süs Nasıl Yapılır? Resimli Anlatım

Yine güzel ve eğlenceli bir çalışma ile karşınızdayız. Bu yazımızda sizlere kağıt kullanarak nasıl güzel süsler yapabileceğinizi göstereceğiz. Özellikle çocuklarınızın odaları için kullanabileceğinizi bu güzel çalışma ile harika süsler yapabileceksiniz.

Kağıttan 3d yaprak yapıp çocuk odalarını süsleyebilirsiniz. Yine kırmızı kağıt kullanarak 3 boyutlu kalp süs yapabilirsiniz. Bu tür süs çalışmaları ile çocukların odasını güzelleştirebilir veya süsleme çalışmalarında kullanabilirsiniz.

Üç boyutlu kalp yapmak veya 3 boyutlu yaprak yapmak aslında çok kolay. Tek yapmanız gereken kestikten sonra kıvırmak ve o şekilde dondurucu yapıştırıcı kullanmak. Bu sayede efektif yaprak veya kalp süsler yapabilirsiniz. Altta da bununla ilgili güzel bir çalışma yer alıyor. Kolay gelsin.

cocuk-odasi-susleri-nasil-yapilir

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*