Kağıttan Kuş Yapımı Resimli Anlatım


Bu yazımda sizlere kağıttan kuş yapmak isteyenler için çeşitli anlatımlar ve örnek kağıttan kuş resimleri paylaştım. Sizde evinizde kağıttan süs kuş çalışmaları yapmak istiyorsanız? bu yazımda paylaştığım resimli anlatımlar veya videolu anlatımlardan yararlanabilirsiniz.

Evde kolay kuş yapmak için karton kullanabilirsiniz. Daha önce sizlere origami yani kağıt katlama tekniği ile kuş yapmayı gösteren çalışmaları paylaşmıştım. Origami sanatı ile yapılan kuş çalışmalarını gördüğünüzde hem inanamayacaksınız.

Hem de nasıl yapıldığını görünce çok şaşıracaksınız. Yapımı oldukça güzel olan origami kuş yapmak için sadece kağıt katlama tekniğini bilmek yetiyor. Çünkü kesme biçme işlemi yok. Kağıttan kuş yaparak evde süs olarak kullanabilirsiniz. Bu yazımda paylaştığım çalışmaların arasında da origami kuş çalışmaları yer alıyor.

Kağıttan kuş yapmak isteyenler altta paylaştığım çalışmalardan yararlanarak renkli el işi kağıdından kuş yapmayı öğrenebilirler. Resimli anlatımlarda nasıl yapıldığını gösteren aşamalara ulaşabiliyorsunuz. Yine yazımın en sonundaki anlatımlı ders niteliğindeki kağıttan kuş yapmayı gösteren videoları da mutlaka izlemeyi unutmayın. Şimdi sizleri kağıttan kuş yapmak için çeşitli anlatımlarla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 

 

Oiseau en papier – Vogel aus Papier – Bird made from paper – avis ex paper – Uccello in carta – Pájaro hecho de papel

Kağıttan süs kuş çalışması yapmayı öğrenmek veya çocuklarınıza öğretmek istiyorsanız, diğer paylaştığım projeler için origami veya kağıt karton bölümlerine girmeniz yeterlidir. Her gün kağıttan yapılan onlarca çalışmayı sitemize yüklüyoruz. Umarım beğenirsiniz. Kolay gelsin.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*