KAĞITTAN MAVİ GÜL YAPMAK


Kağıttan mavi gül yapmak için paylaştığım bu güzel ve kolay kendin yap çalışmasını beğeneceksiniz. Kolaylıkla yapabilir ve sizde kağıttan çiçek yapmayı öğrenebilirsiniz. Anlatımlı çalışmaya benzer daha önceden birçok kez güzel çalışmaların detaylı anlatımını paylaşmıştık.

Onları da hemen bu yazımın altında görebilir ve inceleyebilirsiniz. Kolay yapılan kağıttan çiçek veya kağıt gül örneklerine sitemizde bol bol ulaşabilirsiniz. Bu güzel çalışmayı kağıttan, mukavva kağıdından, ince kartondan veya renkli el işi kağıdından kolayca yapabilirsiniz.

Evde kağıttan mavi gül yapmak için adımları uygulamanız yeterli olacaktır. Bu sayede kısa sürede çok güzel güller yapabilir ve boş duran vazolarınızı süsleyebilirsiniz. Bu tür çiçek kağıt çalışmaları ile evinize de süsleyebilirsiniz.

Etkinlik veya eğlenceler için bu güzel ve kolay kağıt gül veya çiçek çalışmalarını beğeneceğinizi düşünüyorum. Şimdi sizleri kolay olan bu güzel çalışma ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

source

kagittan-mavi-gul-yapmak

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*