KAĞITTAN NOEL AĞACI YAPMAK


Kağıttan noel ağacı yapmak için paylaştığım bu güzel ve keyifli çalışmayı sizde evinizde yapabilirsiniz. Anlatımlı ağaç çalışması sayesinde sizde boş zamanlarınızı bu tür el becerisi isteyen çalışmalarla geçirebilirsiniz. Aynı zamanda çocuklarınızla birlikte yaparak onların okulda daha başarılı olmalarına da vesile olmuş olursunuz.

Kağıttan 3 boyutlu ağaç yapmak için paylaştığım bu güzel ve anlatımlı çalışmayı kolayca evinizde keyif alarak yapabilirsiniz. Zorlanmadan yapabilmeniz için aşamalı olarak anlatımı olan çalışmayı inceleyip, hemen yapmaya başlayabilirsiniz.

Kolay yapılan bu tür güzel çalışmaları daha önce de çoğu kez paylaşmıştık. Kağıttan kolay yapılan çalışmalar sayesinde sizde kağıt katlama sanatı olan origami sayesinde çok güzel süs çalışmaları yapabilmeyi öğreneceksiniz. Kolay gelsin.

source : pinterest

kagittan-noel-agaci-yapmak

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*