Kağıttan Sarkaç Top Süs Yapımı

Kağıttan sarkaç süs yapılışı ile ilgili bu yazımda çok güzel bir çalışma paylaştım. Hem anlatımlı videosunu bulabileceğiniz bu çalışmanın hem de resimli anlatımlarıyla örneklerini de paylaştım. Öncelikle kağıt katlama sanatı olan origami ile bu çalışmayı karıştırmayın. Çünkü kağıt katlama sanatında kağıt katlanıyor ve bir şekle sokuluyor. Bu çalışmada ise kağıt çeşitli şekillerde kesiliyor ve daha sonra birleştirilip, bir top haline dönüştürülüyor.

Yapılan bu çalışma ile harika bir sarkaç top süsünüz olmuş olacak. İster bu süsü bahçenize ışıklandırıp asın, isterseniz odanıza asın. Gerçekten bittiğinde çok beğeneceğiniz güzel bir çalışma olduğunu söyleyebilirim. Altta bu çalışmanın detaylı anlatımını sunan video ile resimli anlatımlar paylaştım. Resimli anlatımdaki adımları takip ederek bu güzel çalışmayı yapabilir ve evinizi güzelleştirebilirsiniz. Aynı zamanda turistik bir şehirde yaşıyorsanız ve turistlere satış yaparak para kazanıyorsanız, bu çalışmayı yapmayı öğrenebilir ve yapıp turistlere kolaylıkla satabilirsiniz. Oldukça kolay olan bu çalışmayı sarkaç süs şeklinde kullanabilir veya değişik şekillerde de kullanmayı tercih edebilirsiniz.

Kağıttan sarkaç top süs yapılışı ile ilgili detaylar ise şöyle ;

Gördüğünüz gibi çalışma bittikten sonra harika gözüken sarkaç top süslere sahip olmuş oluyorsunuz. Eğer resimli anlatımdan tam anlamıyla yararlanamadıysanız veya anlamadığınız noktalar olduysa, hemen altta paylaştığım anlatımlı videoyu mutlaka izlemenizi öneririm. Anlatımlı videoda tüm çalışma detayları ile birlikte baştan yapılmaktadır. Kağıttan sarkaç top süs yapımı çalışması sayesinde sizde evinize bu güzel süs çalışmalarından yaparak evinizi neşelendirebilir ve güzelleştirebilirsiniz. Kolay gelsin.

Anlatımlı video yabancı dil ancak size görsel olarak nasıl yapıldığı önemli… bu yüzden resimli anlatıma ek olarak bu videoyu izleyerek kartondan sarkaç top süs yapımını kolaylıkla öğrenebilirsiniz. Kolay gelsin.

source : https://www.madamecriativa.com.br/posts-recentes/bolas-de-papel-trancado-para-decorar-festas-ou-arvore-de-natal-decoracao-natalina-economica

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Öznur dedi ki:

    Slm hasır sepet yapımında kullandığınız kamışları nerden temin edebiliriz bilgilendirirseniz sevinirim.

  2. Nuray dedi ki:

    selamlar öznur hanım, bahsettiğiniz malzemeyi sizde gazete kağıtlarından yapabilirsiniz. satıldığı yer ise hobi marketler veya incik boncuk satan dükkanlar diyebilirim. yapı marketlerde de araştırabilirsiniz. kolay gelsin.