KAĞITTAN TOP SARKAÇ SÜS YAPMAK

kagittan-top-sarkac-sus-yapmak-483x415

Kağıttan top sarkaç süs yapmak için paylaştığım bu güzel çalışmayı sizde evinizde yapabilirsiniz. Kağıtları veya kartonu eşit şekilde kestikten sonra klipslere yani kırtıklara geçirerek 3 boyutlu bir sarkaç top süs ortaya çıkarabilirsiniz. Kolay yapılan top sarkaç süs çalışmaları ile evinizde süs niyetine de kullanabilirsiniz.

Anlatımlı çalışmalar sayesinde sizde sevdiğiniz kişilere bu tür güzel çalışmalar yapıp hediye olarak verebilirsiniz. Değişik renkte ve boyutta yapıp sarkaç süs şeklinde evinizde keyifle kullanabilirsiniz. Anlatımlı çalışmayı nasıl yapacağınız detaylıca gösteriliyor.

Kısa sürede yapıp kullanabilirsiniz. İp bağlayarak sarkaç top süs olarak da kullanabilirsiniz. Bu tür güzel çalışmaları origami bölümünde çoğu kez paylaştığımızı hatırlıyorum. Şimdi sizleri bu güzel çalışma ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

source : pinterest

kagittan-top-sarkac-sus-yapmak

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*