Kalın İpten Kolay Paspas Yapılışı

evde-kalin-ipten-kolay-paspas-yapimi

Kalın ipten kolay paspas yapılışıyla alakalı paylaştığım örnekler ve anlatımlı videoları seveceksiniz. Yazıyı biraz genişlettik ve bu tür çalışmaları sitemizde de fazla fazla paylaştık. Sizlerde evde artık kumaştan paspas yapmayı öğrenecek ve boş zamanlarınızı bu tür geri dönüşüm çalışmaları ile değerlendirebileceksiniz.

Evde kolay paspas nasıl yapılır diyenler için sitemizde daha önceden nelerden paspas yapılır şeklinde birçok konu başlığına yer verdik. Hemen altta benzer yazılar bölümünde de değişik paspas yapımıyla alakalı projelere ulaşabilirsiniz.

Evinize paspas almayı düşünüyorsunuz? Fakat hiç kendi paspasınızı kendinizin yapabileceği aklınıza geldi mi? Evet bu mümkün… kalın ipten kolay paspas yapılışı ile ilgili paylaşacağım resimli anlatım ve videolardan yararlanarak sizde evinizde kalın ip ile güzel paspas modelleri yapabilirsiniz.

Yapımı oldukça kolay görünen bu çalışmaları evinizde mutlaka yapmalısınız. Yine evden para kazanmak isteyen bayanlar varsa, bu çalışmaları yapmayı öğrenebilirler ve yapıp kolayca satabilirler.

https://www.youtube.com/watch?v=BOo0aVKDrh0

Bu paylaşımımızda sizde artık eviniz için harika paspaslar yapabileceksiniz. Kalın iplerden güzel ve sağlam bir paspas dokuyabilirsiniz. Üstelik pratik ve kolay bir şekilde yapmanız mümkün… Aşağıda sizin için derlediğimiz resimli ve videolu anlatımdan yararlanabilir ve sizde kendi evinizde kendi kendinize paspas yapabileceksiniz.

Resimler :

Sizde kolay ve pratik bir şekilde eviniz için şahane paspaslar yapabilirsiniz. Dilerseniz bu güzel çalışmalarınızı komşunuza veya beğenen kişilere de satabilirsiniz.

épaisse vadrouille corde – thick rope mop – dicken Seil mop

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

1 Comment on Kalın İpten Kolay Paspas Yapılışı

  1. bu çalışmayı beğendiyseniz, lütfen yorum yapın. eğer bu çalışmadan yaptıysanız da bize gönderin paylaşalım.

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*