Kalın İpten Kolye Yapılışı Resimli Anlatım


Kalın İpten Kolye Yap

Kalın ip kullanarak kolye yapabileceğinizi anlatan resimli anlatımdan yararlanabilirsiniz. Resimli anlatımda paraşüt ipi kullanıldığından bahsetmekte… Ancak herkes paraşüt ipi bulamayacağı için bunun yerine kalın ip tercih edilebilir.

Kalın ipten nasıl kolye yapacağınızı gösteren resimlerden yararlanarak sizde çok güzel takılar yapabilirsiniz. Evde kolay takı yapımıyla alakalı paylaştığımız diğer çalışmalar da hemen yazının altından karşınıza çıkacak. Mutlaka onları da inceleyin. Çok güzel çalışmalar var. Hepsini kısa sürede öğrenebilir ve hemen yapmaya başlayabilirsiniz.

kalin-ipten-bileklik-yapilisi

Kette aus dicken Seil – necklace made from thick rope – collier de corde épaisse – halskæde lavet af tykt reb – colar feito de corda grossa – collana fatta da corda spessa

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

2 Comments on Kalın İpten Kolye Yapılışı Resimli Anlatım

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*