KALIN İPTEN ÖRGÜ BİLEKLİK YAPMAK


Kalın ipten örgü bileklik yapmak için paylaştığım bu anlamlı çalışmayı sizde kısa sürede yapabilirsiniz. Kendin yap çalışmaları arasında en çok tercih edilen ve yapımı beğenilen çalışmaların başında bileklik yapma projeleri geliyor. Sitemizde de bu tür bileklik çalışmalarına fazla fazla ulaşabilirsiniz.

Hemen bu makalemizin altında da benzer çalışmalara ulaşabilirsiniz. Kısa sürede yapıp hemen kullanmaya başlayabilir veya satıp para da kazanabilirsiniz. Kolay yapılan bileklik çalışmaları ile sizde satış amaçlı ürünler üretebilirsiniz.

Evden para kazanmak isteyen bayanlar için de ayrıcalıklı paylaştığım diğer kolay yapılan bileklik çalışmalarını mutlaka incelemelisiniz. Hediye amaçlı da kısa sürede yapıp, el yapımı bileklik modeli çalışmaları yapabilirsiniz. Şimdi anlatımla sizleri baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

source : pinterest

kalin-ipten-orgu-bileklik-yapmak

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*