Kalın İpten Örgü Kemer Yapmak

Sıra dışı çalışmalarla yine karşınızdayım. Bu yazımda paylaştığım kendin yap çalışmasında kalın ipten örgü kemer yapmak isteyenler için güzel bir resimli anlatım paylaştım. Daha önce de örgü kemer yapmak isteyenler için çeşitli anlatımlı çalışmalar paylaşmıştım. Kalın ipten örgü toka yapmak veya benzeri çalışmalar yapmak isteyenler sitemizde yer alan kendin yap bölümünden yada takı tasarım bölümünden çeşitli çalışmalar ulaşabilirler.

Bu yazımın da hemen altında benzer yazılar şeklinde karşınıza ipten örgü toka yapmak veya benzeri çalışmalara ulaşabilirsiniz. Şimdi bu çalışma da kalın ip veya ayakkabı bağcığı ipine benzer bir malzemeden örgü usulü kemer yapma işlemi gösterilmiş. Resimli anlatımda tüm adımlar veriliyor.

Yapmanız gereken kalın ipten örgü bileklik veya kemer yapmak için sırayla örgü işlemini sürdürmek. Yapımı çok kolay geldi bana, sizde resimli anlatımdaki adımları kaçırmadan takip ederek aynı çalışmayı evinizde kolaylıkla yapabilirsiniz. Değişik kemer modeli oluşturmak için kendi fikirlerinizi de çalışmaya katabilirsiniz. Evde kalın ipten örgü kemer yapmak için resimli anlatım ise şöyle ;

kalin-ipten-orgu-kemer-yapmak

Evde kolay örgü kemer yapmak için daha önce de benzer çalışmalar paylaşmıştım. Bu yazımda paylaştığım çalışmayı tamamladığınızda harika bir örgü kemere sahip olacaksınız. İster bu çalışmadan fazla fazla yapıp satın, isterseniz sevdiklerinize veya çocuklarınıza yaparak onları mutlu edin. Kalın ipten örgü kemer yapmak için farklı çalışmalar bulduğumda yine bu başlıktan sizlere paylaşacağım. Kolay gelsin.

source : https://diyready.com/how-to-make-a-paracord-belt/

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Kalın İpten Örgü Kemer Yapmak için yorumda bulun

    Kalın İpten Örgü Kemer Yapmak için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Kalın İpten Örgü Kemer Yapmak için ilk yorumu yapabilirsin.