KALIN KIŞLIK ÇORAPTAN OYUNCAK MAYMUN YAPMAK


Kalın kışlık çoraptan oyuncak maymun yapmak için paylaştığım bu güzel çalışmayı beğeneceğinizi umuyorum. Çünkü benim çok hoşuma gitti.

Oyuncak maymun yapmak için sitemizde çoğu kez kumaştan oyuncak, keçeden oyuncak veya çeşitli malzemelerden oyuncak yapımıyla ilgili çalışmalar paylaşmıştım.

Bu yazımda da yine eski çorapları değerlendirebilecek ve atmaya kıyamadığınız eski eşyaları değerlendirmiş olacaksınız. Kalın kışlık çoraptan oyuncak maymun yapmak için aşağıda tüm adımlar belirtilmiş.

Kolay bir şekilde oyuncak maymun çalışmasını yapabilir ve evde süs olarak kullanabilirsiniz. Dilerseniz çocuklarınıza da yapıp oynamaları için yeni bir oyuncak sahibi yapabilirsiniz.

Kalın çoraptan maymun oyuncak yapmak için içini pamuk veya yünle doldurabilirsiniz. Çorap oyuncak modelleri için sitemizi incelemenizi de öneriyorum. Kolay gelsin.

kalin-kislik-coraptan-oyuncak-maymun-yapmak

source

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*