Kalın Kumaştan Çanta Yapmak

Bu tür paylaştığım çalışmalar profesyonel gözükse de evinizde sizde gayret edip aynısını yapabilirsiniz. Yapımı ilk başta zor ve sürükleyici gözükse de, inanın malzemeleri temin ettikten sonra resimli anlatımdaki çantanın aynısını tıpatıp benzerini sorunsuz bir şekilde yapabilirsiniz. Belki ilk yaptığınızda benzemeyebilir veya eksikleriniz, hatalarınız olabilir. Evde kalın kumaştan çanta yapmak için bu güzel çalışmayı kolaylıkla yapabileceğinizi söyleyebilirim.

Fakat sürekli aynı çalışmayı tekrarlayarak veya aynı çalışmayı hatasız ikinci denemenizde yapacağınızı belirtebilirim. Bu tür çalışmaları yapıp turistik yerlerde çok rahat güzel paralara satabilirsiniz. El yapımı olduğu için ayrı bir özelliği olacak. Hem de alan kişilere kendi ellerimle yaptım dediğinizde ki mutluluğu da yaşayacaksınız. Evde kalın kumaştan çanta yapmak için malzeme olarak resimli anlatımda sizin temin etmeniz gerekenler ise ;

  • kalın kumaş.
  • terzi makası.
  • fermuar.
  • iğne iplik.
  • dikiş makinesi.
  • çanta sapı.

Diğer ekstra malzemeleri kendinize göre değişebilir veya ekleyebilirsiniz. Evde kumaştan çanta yapmak için daha önce de deriden çanta yapımı gibi değişik çalışmalar paylaşmıştım. Bu yazımda paylaştığım çalışmanın resimli anlatımı ise şöyle ;

kalin-kumastan-canta-yapmak

Evde kolay çanta yapmak için sitemizde keçeden çanta yapımı ve daha birçok şekilde kumaştan çanta yapımı gibi çalışmalara ulaşabilirsiniz. Evde bu tür kolay çalışmalar ile hem yeni bir kumaş çanta yapmış olursunuz. Hem de elbiselerinize uyumlu el çantanız olmuş olur. Bu işi sevip çokça yaparsanız da sevdiklerinize hediye edebilir veya parayla da satabilirsiniz. Kolay gelsin.

source : https://stylowi.pl/12872958

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Kalın Kumaştan Çanta Yapmak için yorumda bulun

    Kalın Kumaştan Çanta Yapmak için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Kalın Kumaştan Çanta Yapmak için ilk yorumu yapabilirsin.