KALIN KUMAŞTAN KURDELE TOKA YAPMAK

kalin-kumastan-kolay-kurdele-toka-yap-400x415

Evde kolay toka yapmak isteyenler için yine güzel ve farklı bir çalışma ile karşınızdayım. Resimli anlatımda kalın kumaştan kurdele şeklinde toka yapmak isteyenler için aşama aşama ne yapacağınızı göstermektedirler.

Sizde evde fazlalık kumaşları değerlendirebilirsiniz. Artık kumaştan toka yapabilir ve kullanabilirsiniz. Toka malzemesinin çıt çıt kısmını incik boncuk satan yerlerden satın alabilirsiniz.

Üzerine kurdele şeklinde kumaştan parçayı hazırladıktan sonra toka kısmını dikebilir veya yapıştırabilirsiniz. Bu tür kolay yapılan toka çalışmalarını sitemizde sıklıkla paylaşmıştım.

Hatta bu yazımın altında mutlaka karşınıza benzer çok güzel evde kolay yapılan toka çalışmalarından örnekler çıkacaktır. Onları da incelemenizi öneriyorum.

Bu yazımda ise sizlere evde fazlalık kumaş veya keçe malzemelerini kullanarak çok güzel eğlenceli tokalar yapabilirsiniz. Şimdi sizleri kalın kumaştan kurdele toka yapmak için resimli anlatımla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

kalin-kumastan-kolay-kurdele-toka-yap

source : http://www.repiny.com/pin-7385.html

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*