KALIN ŞİŞLE ÖRME BİLEKLİK NASIL YAPILIR?


Kalın tığla bileklik yapılışı

Kalın şiş veya kalın tığ kullanarak örme bileklik yapımına ilişkin güzel bir çalışmada buluştuk arkadaşlar. Örgü bileklik çalışmalarına bayıldım. Özellikle de dantel görünümlü örme bileklikler şu sıra moda. Hatta el yapımı örme bileklik çalışmalarını sitemizde fazlasıyla bulacağınızı da garanti ederim.

Hemen altta bu çalışmanın benzerleri ve kolay yapılan modellerine ulaşacaksınız. Bu güzel örme bileklik çalışmasından söz edecek olursak ; öncelikle kalın tığ veya kalın şiş lazım. Daha sonra örme bileklik için beğendiğiniz örgü ipi.

Hemen işe koyularak örme bilekliğinizi hazır hale getirebilirsiniz. Burada motifli yapılmış. Siz isterseniz düz örgü yapıp, örgü bilekliğinize kendiniz de şekil verebilirsiniz. Süs ilave edebilir veya sade renk örüp kullanabilirsiniz.

Bu tür örme takı çalışmaları artık daha çok moda. Turistik yerlere gittiğinizde el yapımı takıların ne kadar çok ilgiyle karşılandığını ve birçok standın başında müşteri olduğunu görebilirsiniz. Para kazanmak için de size fırsat bir çalışma.

How to crochet broomstick lace
KALIN ŞİŞLE ÖRME BİLEKLİK NASIL YAPILIR?

source: http://thewhoot.com.au/crochet/diy-crochet-bracelet

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*