KALIN TIĞLA ÖRGÜ İŞİ BİLEKLİK

Kalın tığ işi örgüden bileklik

Kalın şiş veya tığ kullanarak müthiş örgü bileklikler yapılabiliyor. Bunu bu güzel resimli anlatım sayesinde görebiliyoruz. Örgü işi bileklik yapımında daha önce de benzer çalışmalar paylaşmıştık. Onları da inceleyebilirsiniz. Örgüden bileklik yaparak kıyafetlerinize harika kombin fikirleri de eklemiş olursunuz.

Kalın tığ işi bileklik yapmak için adımları uygulamanız yeterli. Altta tek renk tercih edilmiş. Dilerseniz örgü bileklik yapımını değişik renklerle çift iple de yapabilirsiniz. Kalın ipten örgü bileklik yapabileceğinizi de gösterir bu.

Örgüden bileklik veya takı yaparak satabilirsiniz. Para kazanabilirsiniz. Hediye olarak tasarlayabilir ve sevdiklerinizi mutlu edebilirsiniz. Örgü işi yapılan takı çalışmalarını her zaman sevdim. Bu güzel çalışmayı da yapacağınıza inanıyorum.

Kendinize veya sevdiğiniz birisine hazırlayabilirsiniz. Takı çalışmaları örgüden de yapılabiliyormuş bunu gördük. Genelde ipten takı yapımı veya makrome ipten bileklik yapımı gibi çeşitli çalışmalar yapmıştık.

Bu projede örgü ipi kullanıyoruz. Tığ ve şiş de kullanarak güzel örgü işi bileklik modeli yapılıyor. Kolayca yaparak harika modeller ortaya çıkarabilirsiniz. Elbiselerinize uyumlu güzel takılar yapabilirsiniz. Kolay gelsin.

Crochet bracelet

KALIN TIĞLA ÖRGÜ İŞİ BİLEKLİK

source: https://evany-hobby-home.com/post257156212/

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. KALIN TIĞLA ÖRGÜ İŞİ BİLEKLİK için yorumda bulun

    KALIN TIĞLA ÖRGÜ İŞİ BİLEKLİK için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak KALIN TIĞLA ÖRGÜ İŞİ BİLEKLİK için ilk yorumu yapabilirsin.