Kalın Urgan İpten Yapılan 25 Farklı Dekor


Kalın Urgan İpten Yapılan 25 Farklı Dekor

Kalın halat ipiyle yapılan birbirinden farklı 25 adet farklı dekor fikrini görünce şaşıracağınızı baştan söylemeliyim. Kalın urgan ipten yapılan 25 farklı dekor fikirlerinden beğendiklerinizi sizde evinizde yapabilirsiniz. Kalın urgan ip ile yapılan çalışmalardan sanırım bir tanesini sizlere resimli anlatım olarak sitemizde paylaşmıştım. Bu yazımda ise yapılışlarını değil sadece yapılmış ve tamamlanmış urgan ip çalışmalarını paylaştım. Beğeneceğinizi düşünüyorum.

Kalın halat ip ile yapılan bu çalışmaları sizde beğendiklerinizi evinizde kolay bir şekilde eğlenerek yapabilirsiniz. Malzeme olarak kalın urgan ip, yapıştırıcı ve birazcık hayal gücü yeterli olacaktır. Altta paylaştığım örnekler arasında kalın urgan ipten bardak altlığı, urgan ipten yapılmış paspas, yine urgan iple bağlanmış yatak, urgan ipiyle örülmüş vazo, urgan ipinden avize gibi daha birçok örneği göreceksiniz. Kolay gelsin.

 

Gördüğünüz gibi urgan ipinden yapılan çalışmalar oldukça başarılı ve güzel gözüküyorlar. Sizde evinizde veya bahçenizdeki fazlalık urgan ipleri tespit edip, bu güzel çalışmalardan bir tanesini gözünüze kestirip yapabilirsiniz. Kolay gelsin.

source : http://homesthetics.net/get-creative-with-these-25-easy-diy-rope-projects-for-your-home-now/

tether rope – Leine Seil – corde d’attache

4 Comments on Kalın Urgan İpten Yapılan 25 Farklı Dekor

  1. nuray çok güzel ürünler elde etmişsiniz bende bir açmak istiyorum acaba sarkık halat lambalardan yapabilir miyim
    yada bana yardımcı olur musunuz teşekkürler

  2. merhabalar vahit bey, dekorasyon amaçlı farklı dekor fikirleri arıyordum onları buldum. beğenmenize sevindim. yapımı kolay gibi gözüküyor. sitemizde kalın urgan ipten yapılan çalışmaların resimli anlatımlarına ulaşabilirsiniz. kolay gelsin.

  3. teşekkürler bilgi ve paylaşım için. ihtiyaç sahipleri paylaştığınız linkten yararlanacaklardır.

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*