KALP MOTİFLİ BARDAK ALTLIĞI YAPIMI VİDEOLU ANLATIM

Kalp motifli bardak altlığı

Bugün sizlere tığ ile yapılan çok şık kalp motifli bardak altlığı modeli yapımını göstermek istiyorum. Çeyiziniz içerisine farklı bir el işi eklemek istiyorsanız bu bardak altlığı modeline mutlaka göz atmalısınız.

Son zamanlarda bu şekilde örgü işleri ile yapılan dekorasyon ürünleri oldukça moda oldu. Farklı şekillerde işlenmiş olan bardak altlıkları, supla modelleri bayanlar tarafından çok fazla tercih ediliyor. Sizlerde bu şekilde örgü işlerinden yapacağınız bardak altlığı ve supla modellerini çeyiziniz içerisine ekleyebilirsiniz.

Daha önce sizlere supla modeli göstermiştim. Bu modelin yapımına da göz atabilirsiniz. Aynı şekilde bugün göstereceğim bardak altlığı ve supla modellerini yaparak harika takımlar oluşturabilirsiniz.

KALP MOTİFLİ BARDAK ALTLIĞI

KALP MOTİFLİ BARDAK ALTLIĞI

Kalp motifli bardak altlığı modelini istediğiniz renklerde yapabilirsiniz. Burada kırmızı ile yapılmış ve çok şık durmuş. Burada akrilik bir ip kullanılmış. Siz istediğiniz kalınlıkta ve özellikte bir ip kullanabilirsiniz. Tığ olarak ise 2 numara tığ kullanılmış.

Bardak altlığı modeli yapımına zincir çekilerek başlanıyor. Model çok basit bir şekilde ilerliyor. Önemli olan videoda verilen anlatıma dikkat etmeniz. Çünkü her sırada farklı bir işlem yapılarak kalp motifi oluşturuluyor.

Burada olduğu gibi düzgün ve gül bir bardak altlığı yapmak istiyorsanız videoda verilen anlatıma dikkat edin sayıları kontrol ederek modeli yapın.

Kalp motifli bardak altlığı modeli yapımı için aşağıdaki videoyu takip edebilirsiniz.

httpss://www.youtube.com/watch?v=llnbRn-rCMM

videonun alındığı kaynak: httpss://www.youtube.com/channel/UC9kUIUEXnf5ovzv3OLQV0Nw

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. KALP MOTİFLİ BARDAK ALTLIĞI KALP MOTİFLİ BARDAK ALTLIĞI YAPIMI VİDEOLU ANLATIM için yorumda bulun

    KALP MOTİFLİ BARDAK ALTLIĞI YAPIMI VİDEOLU ANLATIM için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak KALP MOTİFLİ BARDAK ALTLIĞI YAPIMI VİDEOLU ANLATIM için ilk yorumu yapabilirsin.