Kalp Şeklinde Peçete Nasıl Katlanır?

Birçok bayanın merak ettiği bir konuya değinmek istiyoruz. Evet bu yazımızda sizlere kalp şeklinde peçete katlama tekniğini resimli ve videolu göstereceğiz. Evinize özel misafirler gelecekse ve onlara masanızı kaliteli bir şekilde sunmak istiyorsanız, bu yazımda paylaştığım kolay peçete katlama tekniği işinize çok yarayacak. Evde kalp şeklinde peçete nasıl katlanır? diyenler için altta anlatımlı videosunu paylaştığım çalışmada sizde kalp şeklinde peçete katlama tekniğini öğrenebileceksiniz.

Evinize gelen özel misafirleriniz kendisini daha da özel hissedecekler. Altta örnek resmini gördüğünüz kalp peçete katlama yönteminin anlatımlı ders videosu ise hemen resmin altında yer alıyor. Sizde anlatımlı videoyu izledikten sonra peçeteleri kalp şeklinde katlamayı öğrenebilirsiniz.

Yapımı oldukça kolay olan bu çalışmayı zorlanmadan yapabilir ve kalp şeklinde peçete katlama tekniğini öğrenerek, evinize gelenlere şölen tadında masalar hazırlayabilirsiniz. Eminim ki yemekleriniz mükemmel olacak, bir de masanın görsel güzelliğini işin içine katınca, kalp şeklinde peçete katlama yöntemi ile evinize gelenleri memnun edeceksiniz.

Şimdi sizleri evde kalp şeklinde peçete katlama çalışmasının anlatımlı videosu ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

kalp-seklinde-pecete-katlama

serviette en forme de coeur – herzförmigen Serviette – heart-shaped napkin – cor informibus sudario – tovagliolo a forma di cuore – servilleta en forma de corazón

Özellikle servis esnasında peçetelerin katlama şekli oldukça önemlidir. Evinize gelenler hem kalp şeklinde katlanmış peçeteleri gördüğünde kendilerini özel hissedecekler. Hem de bu tarz peçete katlama tekniğini öğrenerek sevdiğiniz kişilere, eşinize özel günlerde de özel masalar hazırlayabileceksiniz. Evde kalp şeklinde peçete katlama tekniğini sizde öğrendikten sonra hazırladığınız masalar daha bir güzel gözükecek gözünüze… kolay gelsin.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Kalp Şeklinde Peçete Nasıl Katlanır? için yorumda bulun

    Kalp Şeklinde Peçete Nasıl Katlanır? için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Kalp Şeklinde Peçete Nasıl Katlanır? için ilk yorumu yapabilirsin.