KALPLİ ÇİÇEKLİ ETAMİN ÖRNEĞİ


Kalpli çiçekli etamin örneği arıyordum ve sonunda buldum. Bu güzel etamin işleme örneğini sizde yapmayı düşünürseniz yararlanabilirsiniz.

Etamin örnekleri arayanlar için paylaştığım bu tür çalışmalar ile her zaman çok güzel çalışmalar yapabiliyorsunuz. Kalpli etamin örnekleri veya çiçekli etamin örneklerini bolca sitemizde bulabilirsiniz.

Etamin işleri yapanların en büyük sıkıntısı bazen motif ve desen örnekleri olabiliyor. Bu tür farklı çalışmalar sayesinde etamin işleme sanatı yapanlar daha farklı çalışmalara da imza atmış oluyorlar.

Evde etamin işleme işleri ile uğraşanlar için farklı çalışmaları kanaviçe ve etamin kategorilerinde paylaşmıştım. Onlara da göz atmanızı öneriyorum. Şimdi bu güzel çalışma ile sizleri baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

kalpli-cicekli-etamin-ornegi

source

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*