Kalpli Hediye Paketi Nasıl Yapılır? Resimli Anlatım


Bu yazımızda sizlere çok şirin ve keyifli bir çalışma paylaşacağız. Kalpli hediye paketleri hazırlayabilecek ve sevdiklerinize vereceğiniz hediyeleri bu kalpli hediye paketlerinde sunabileceksiniz. Kartondan kalpli hediye paketi yapmak isteyenler için paylaştığım resimli anlatımdaki taslağı sizde bilgisayarınızın yazıcısından çıktı alıp, karton üzerinde kopyasını çıkarıp kolaylıkla yapabilirsiniz.

Günümüzde artık birçok hediye için çeşitli hediye paketleri şekilleri yapılmaktadır. Sizde evinizde kartondan kalpli kutular hazırlayabilirsiniz. Yapımı oldukça kolay olan bu çalışmaları bu tür paylaşılan şablonlar sayesinde pratik bir şekilde yapmak mümkündür. Kalpli hediye kutusu yapmak için malzemeler ise şöyle ;

  • karton.
  • boya.
  • makas.
  • yapıştırıcı.
  • kurdele.
  • desenli kağıt.

Malzemeleri farklı olarak da kullanabilirsiniz. Öncelikle altta paylaştığım kalp şeklindeki taslağı bilgisayarınızdan çıktısını almanız gerekiyor. Daha sonra karton üzerinde örneğini çıkarıp, makasla keserek kalp şeklinde kutu yapma aşamasının ilkini tamamlamış olursunuz. Kalp hediye kutusunu boyasız ise kırmızıya veya pembeye boyayabilirsiniz. Renkli el işi kağıdı kullandıysanız da renksiz kalpli kutuyu kaplayabilirsiniz.

Altta yapılmış kalpli hediye kutusu örnekleri bulunmaktadır. Aynı zamanda yapılışını gösteren çalışmalara da alt kısımdan ulaşabilirsiniz. Sitemizdeki kağıt karton bölümünden kalpli hediye paketi yapmak için farklı çalışmalara ve resimli anlatımlara ulaşabilirsiniz. Şimdi sizleri kartondan kolay kalp hediye kutusu yapmak için resimli anlatımla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

boîte cadeau cœur – herzige Geschenk-Box – hearted gift box – corde donum arca archa – confezione regalo di cuore – caja de regalo de corazón

Yapımı oldukça kolay olan çalışma da kurdele de kullanabilirsiniz. Hazırladığınız karton kalpli kutu çalışmasını kendinize göre süsleyebilir ve güzelleştirebilirsiniz. Kartondan kalpli hediye kutusu hazırlayarak sevdiklerinize sürpriz yapabilir ve onları şaşırtabilirsiniz. Kolay gelsin.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*